wtorek, 13 grudnia 2011

Nailty Zmywacz do paznokci


Opis działania wg producenta:
Bezacetonowy zmywacz do paznokci, zawiera pielęgnacyjne składniki aktywne: kompleks witamin A, E, F, H oraz ekstrakty z kasztanowca i alg.
  • szybko i dokładnie usuwa lakier
  • chroni i regeneruje płytkę paznokcia
  • zapobiega wysuszeniu i matowieniu
Pierwsze wrażenie: mega butla:) z przezroczystego plastiku zamknięta dużą, czarną zakrętką. Kolor pomarańczowy, zapach migdałowy:) 


Mały otwór w butelce sprawia, że mam go taaak długo; nie pamiętam od kiedy...


Drugie podejście: oczywiście głównym zadanie zmywacza jest usuwanie lakieru z płytki paznokcia, jednak dobrze, żeby przy okazji jej nie zniszczył. Ten rzeczywiście radzi sobie ze zmywaniem bardzo dobrze, może trochę więcej czasu musimy poświęcić na zmycie lakieru z brokatem. Ciężko mi powiedzieć, czy regeneruje paznokcie, bo ja z wyjątkiem skoków hormonalnych (ciąże, karmienie) nie mam problemów z paznokciami, a nawet czasem narzekam, że za szybko rosną:P Paznokcie 'saute' wyglądają ładnie, nawet jak świeżo po zmyciu paznokieć jest matowy to zanim dojdzie się do końca dłoni mat już dawno znika.

Co dalej?: Duża pojemność, niska cena, szybkie działanie, ładny zapach oraz to, że mieszkam przy Biedronce;) - wszystko to przemawia za tym, by kupić go ponownie:)


Pojemność 200ml
2 komentarze:

  1. miałam go, dobry był :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. To mój ulubiony :) Zużywam go hurtowo i nie zamierzam zamieniać na żaden inny :)

    OdpowiedzUsuń