sobota, 10 grudnia 2011

Bell - Perfect Skin Eyeshadows Base


Opis działania wg producenta:
Nakładana na powieki przed aplikacją cieni wzmacnia ich kolor i przedłuża trwałość makijażu.Zapobiega obsypywaniu się nakładanych cieni i gromadzeniu się ich w załamaniach powieki.Zawiera mineralny filtr UVB.Sposób aplikacji:Niewielką ilość bazy delikatnie i równomiernie rozprowadzić palcem na całej powiece, zaczynając od linii rzęs. Odczekać chwilę, aż baza wyschnie, następnie wykonywać makijaż.

Pierwsze wrażenie: Mały szklany słoiczek z plastikową nakrętką. 


Otwór na szerokość całego słoiczka, bardzo wygodny. Kolor bazy jasnofioletowy, zapach bardzo delikatny, taki pudrowo-dziecięcy:)


Drugie podejście: Od razu mówię, że jest to moja pierwsza baza, więc nie mam porównania. Do tej pory żyłam w świadomości istnienia baz pod podkład, ale człowiek uczy się przez całe życie i całe szczęście:) Z racji tego, że jestem unieruchomiona w domu wysłałam męża po jakąś bazę i wrócił z tym oto słoiczkiem. Na Wizażu przeczytałam w jednej z opinii, żeby nie wystraszyć się fioletowego koloru bazy, bo po wyschnięciu ten kolor znika. Ja mam wrażenie, że jednak lekki lila zostaje na powiece, ale nie ma to wpływu na kolor cienia. Baza jest bardzo wydajna, łatwo się ją nabiera i rozsmarowuje, nie jest tłusta, a na skórze daje aksamitne wykończenie. Cienie utrzymują się w niezmienionym stanie nawet do 10h. Oto jeden z cieni z paletki Sephory (bez bazy i z bazą, nie do końca rozsmarowałam bazę, dlatego jest widoczna pomiędzy cieniami:P


Co dalej?: Jestem bardzo zadowolona z tej bazy, na tyle, że sprezentowałam ją również mojej mamie na Mikołaja;) Ona też ma tłustą cerę, zawsze myślałam, że z tym trzeba się po prostu męczyć...Baza jest bardzo wydajna i w przystępnej cenie.

Cena ok, 15zł/ilość kosmetyku jest niepodana
2 komentarze:

  1. Skrajne opinie zbiera ta baza, już sama nie wiem, czy się na nią skusić!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie milam, ale z tego co piszesz warto ja miec:)

    OdpowiedzUsuń