wtorek, 20 marca 2012

Calvin Klein - Splendid Condition Moisturizing Cuticle Treatment 104


źródło: www.directcosmetics.com

Pierwsze wrażenie: 


Dosyć duża buteleczka 'lakieru', o ciekawej, prostokątnej formie. Duża, poręczna zakrętka.


Pędzelek jest długi, ale włosie jest za sztywne, co przy wymaganym sposobie stosowania jest trochę nieprzyjemne. 


Kolor w buteleczce jest pastelowobrzoskwiniowy, ale tak naprawdę ta odżywka jest przezroczysta, a poza tym nie zostawia się jej na paznokciach.

Drugie podejście: na początku wydawało mi się, że odżywka nie może być dobra ze względu na aplikację. Nakłada się ją pędzelkiem tylko na skórki wokół paznokcia. Potem wmasowuję ją w skórki i płytkę od dołu w górę paznokcia. Następnie odsuwam skórki (nie mam specjalnych patyczków, więc robię to paznokciem;)). No i...zmywam i osuszam paznokcie. Myślałam, że to zmywanie sprawi, że nic pielęgnacyjnego nie zostanie na paznokciu, ale efekt bardzo mi się podoba.


Co dalej?: stosowałam odżywkę przez 2 tygodnie bez przerwy. Paznokcie są gładkie, mają ładny połysk, są twarde i nie rozdwajają się. Kupiłam bardzo korzystnie 2 buteleczki x 13 ml na Truskawie za 41 złotych. Nie wiem, kiedy je zużyję;) Ale odżywkę polecam:)

Cena 52 zł/13 ml2 komentarze:

  1. ja ten sam efekt ("gładkie, mają ładny połysk, są twarde i nie rozdwajają się") uzyskałam dzięki odżywce eveline 8in1, kosztuje ok. 12 zł. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Opakowanie bardzo eleganckie..

    Ciekawe jak by sobie poradziła z moimi łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami..

    OdpowiedzUsuń