sobota, 5 listopada 2011

H&M Summer Nails - Metallic Blue

W okresie wakacyjnym w sieciówce H&M pojawiły się zestawy lakierów do paznokci w bardzo wesołych kolorach. Od razu kupiłam dwie kompozycje - pastele i bardziej neonowe. Co kolor to inny lakier, ten na pierwszy rzut oka wydał mi się najciekawszy.Pierwsze wrażenie: lakier w przepięknym, morskim kolorze. Mała, poręczna buteleczka, więc jest szansa na wykorzystanie do końca. Pędzelek wystarczająco długi, jednak zbyt wąski. Mnóstwo srebrzystych drobinek.


Druga randka: Żeby uzyskać jakikolwiek efekt, trzeba nałożyć dwie warstwy lakieru, a i wtedy prześwitują białe końcówki paznokci oraz widoczne są pociągnięcia. Wąski pędzelek sprawia, że trzeba nieźle się przy tym namachać. Ilość drobinek powoduje, że lakier jest dosyć chropowaty na paznokciu. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że podwójna warstwa lakieru zniosła bez szwanku kilkakrotne zmywanie naczyń bez rękawiczek i babranie się w cieście na szarlotkę:) 


Czy się zakocham?: Raczej nie. Lakiery w tych zestawach są tak jakościowo różne, że inny np. mi zafarbował płytkę na żółto (wcale nie był ciemny) i walczę z tym do dziś. Poza tym obecnie w H&M można dostać tylko lakiery w dużych butlach i choć nie są to duże pieniądze, to nie chcę ryzykować.

Cena 14.99 zł za 4x3.2 ml

1 komentarz:

  1. Kolor ładny, ale z kryciem kruchutko, sądząc po zdjęciach.

    OdpowiedzUsuń